Rejestracja bez zobowiązań. Na start dostaniesz tydzień okresu próbnego i kupon promocyjny na 100 złotych.

Dodaj swój obiekt za darmo!

The Data Controller of your personal data Nocowanie.pl sp. z o.o. with its registered office in Lublin, Poland. Your data will be processed primarily for the purpose of registering and managing your account on Nocowanie.pl website, and enabling all its functionalities, asserting or averting potential claims, and - based on your voluntary consent - for the purpose of presenting the listings registered on our website, services provided by Nocowanie.pl and its Partners, sending tourism related information, as well as customer satisfaction surveys. You have the right to access, rectify and delete your data, withdraw your consent as well as to demand executing all rights that are stated in detail inPrivacy Policy.

Z nami znajdziesz turystów. Pozwól gościom zapukać do Twoich drzwi.

Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie na polskim rynku i efektywnie pozyskuj rezerwacje. Dodaj obiekt noclegowy za darmo i pozwól gościom zapukać do Twoich drzwi.

Guests' photos
 • 17

  tysięcy
  zadowolonych
  klientów

 • 3

  mln
  zapytań o nocleg
  miesięcznie

 • 16

  lat
  doświadczenia
  na rynku

Jeden abonament wiele korzyści. Sprawdź!

Wirtualny spacer po obiekcie

Pokaż turystom atuty swojego obiektu noclegowego jeszcze przed ich przyjazdem. Zabierz gości na wirtualny spacer 360° i wyróżnij się na tle konkurencji.

Darmowa sesja fotograficzna

W ramach abonamentu otrzymasz profesjonalną sesję fotograficzną swojego obiektu noclegowego. Zaprezentuj się w korzystnym świetle!

Program Sprawdzony Obiekt

Dołącz do naszego autorskiego, czteroetapowego systemu weryfikacji obiektów noclegowych. Dla turysty sprawdzony nocleg to podstawa wysłania zapytania - zbuduj prestiż swojego obiektu i zdobądź zaufanie turystów.

Osobisty Opiekun Konta

Skorzystaj z doświadczenia naszych konsultantów i uzyskaj pomoc na każdym etapie. Jesteśmy w stałym kontakcie!

Dodaj obiekt noclegowy do bazy portalu Nocowanie.pl.
Zobacz jakie to proste!

Tylko jeden krok dzieli Cię od dołączenia do bazy obiektów noclegowych portalu Nocowanie.pl.

Zarejestruj się wypełniając formularz.

Uzupełnij opis Twojego obiektu.

Dodaj zdjęcia Twojego obiektu.

Mówią o nas klienci i media

 • Portal godny polecenia zarówno od strony merytorycznej (bogata i estetycznie podana informacja), jak i od strony współpracy na płaszczyźnie biznesowej. Portal cechuje się fachowym podejściem do właściwych sobie zagadnień. Na dobrą ocenę zasługuje też kompetencja i życzliwa współpraca z przedstawicielem Portalu. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne - firma godna polecenia.
 • Bardzo dobra solidna firma z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jeśli ktoś naprawdę chce wypromować swój obiekt w internecie, to polecamy tę firmę. Mają dobrą nazwę i dlatego jest bardziej wybierana niż inne portale które są nawet na pierwszym miejscu. Jeśli ktoś się jeszcze "waha" to podpowiadamy ten portal jest naprawdę skuteczny w promowaniu obiektu i warto w niego zainwestować.
 • Jestem klientem portalu od kilku lat. Wynajmuję pokoje z widokiem na Solinę w Polańczyku i muszę powiedzieć, że jest to najbardziej popularny portal turystyczny i najbardziej rzetelny. Obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrawiam i życzę rozwoju. Noclegi Biały Bór.

Najczęstsze pytania

Sama rejestracja nie, jeśli jednak klient chce, by reklama była widoczna dla turystów musi opłacić abonament

Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz rejestracyjny

Obiekt widoczny jest dla turystów po weryfikacji dokumentów. Jeżeli jeszcze nie przesłałeś nam dokumentów weryfikacyjnych, zrób to jak najszybciej poprzez panel zarządzania obiektem w zakładce „Weryfikacja obiektu”. Jeżeli już przesłałeś dokumenty, to są one w trakcie weryfikacji.

Aby oferta była aktywna potrzebne jest uzupełnienie ogłoszenia o opis, zdjęcia, cennik. Konieczne będzie również przesłanie dokumentów potwierdzających istnienie obiektu.

Opłacenie reklamy zależy od klienta, przy rejestracji oferty udostępniamy panel administracyjny ogłoszenia dzięki temu w dowolnym momencie można aktywować ogłoszenie.

Turysta kontaktuje się z klientem telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Po uzyskaniu informacji o dostępności może dokonać opłaty za naszym pośrednictwem lub bezpośrednio na konto Klienta. Istnieje możliwość uruchomienia rezerwacji natychmiastowych, dzięki którym turysta rezerwuje nocleg bezpośrednio na stronie portalu. Od tego typu rezerwacji pobierana jest prowizja.

Customer Service

Helpline:

801 000 781

Monday - Friday, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Check our offer!