Nocowanie.eu nocowanie.pl group

Rejestracja bez zobowiązań Na start dostaniesz tydzień okresu próbnego i kupon promocyjny na 100 złotych.

Dodaj swój obiekt za darmo!

The Data Controller of your personal data Nocowanie.pl sp. z o.o. with its registered office in Lublin, Poland. Your data will be processed primarily for the purpose of registering and managing your account on Nocowanie.pl website, and enabling all its functionalities, asserting or averting potential claims, and - based on your voluntary consent - for the purpose of presenting the listings registered on our website, services provided by Nocowanie.pl and its Partners, sending tourism related information, as well as customer satisfaction surveys. You have the right to access, rectify and delete your data, withdraw your consent as well as to demand executing all rights that are stated in detail inPrivacy Policy.
16 tys.
zadowolonych
klientów
1 mln
zapytań o nocleg
w miesiącu
16 lat
doświadczenia

Wspólnie znajdziemy Ci klientów!

W ramach rocznego abonamentu otrzymujesz od nas:

Darmową sesję fotograficzną

Każdy obiekt noclegowy znajdujący się w naszej bazie może otrzymać bezpłatnie profesjonalne zdjęcia swojej kwatery. Słabe warunki oświetleniowe przestaną być już problemem.

Tłumaczenia oferty na język angielski i niemiecki

Dzięki naszym tłumaczom Twój obiekt zyska szansę na zainteresowanie zagranicznych turystów. Dodatkowo oferta będzie opublikowana także w różnych wersjach językowych portalu: angielskiej, niemieckiej, słowackiej, czeskiej, włoskiej i chorwackiej.

Wirtualny spacer 360° po Twoim obiekcie

Obiekt noclegowy przedłużający obecność w naszej bazie może otrzymać bezpłatnie profesjonalny wirtualny spacer 360°. To doskonała wizytówka Twojego obiektu, która zaciekawi gości i zachęci ich do wizyty. Usługa po konsultacji z Biurem Obsługi Klienta.

Jedną z trzech usług do wyboru

Sign

Możesz wybrać jedną z dostępnych tabliczek: wolne pokoje, pokoje gościnne, wolne domki, domki letniskowe.

Personalised banner

Baner zewnętrzny zaprojektowany indywidualnie dla Ciebie (usługa po konsultacji z Biurem Obsługi Klienta).

Business cards

100 sztuk wizytówek Twojego obiektu w jednym z 9 dostępnych szablonów graficznych.

Program Sprawdzony Obiekt

Nasz autorski system weryfikacji obiektów noclegowych składający się z 4 etapów. Udział w programie pozwoli pokazać turyście, że jesteś wiarygodny i można Ci zaufać.

1/4

Has been visited by our sales representative

2/4

Obiekt posiada zdjęcia od Nocowanie.pl

3/4

Is willing to receive guest reviews

4/4

Klient serwisu Nocowanie.pl od ponad roku

Darmową aplikację mobilną

Każdy obiekt noclegowy może bezpłatnie pobrać i zainstalować aplikację do zarządzania swoimi rezerwacjami z urządzeń mobilnych. Dostęp do korespondencji z turystami, rezerwacji oraz bezpłatnych powiadomień przez 24h na dobę.

Usługę SMS

Gdy odpowiesz turyście na zapytanie o nocleg, otrzyma on powiadomienie SMS o Twojej odpowiedzi.

Stronę WWW

Własna strona internetowa obiektu dostępna jest w 8 przyjaznych szablonach graficznych. Kreator stron www znajduje się w Twoim panelu, gdzie możesz wybrać układ i kolorystykę, dodać zdjęcia oraz tekst.

Szukam noclegu i Wolne pokoje

Usługa Szukam noclegu

To dział, w którym turysta zadaje pytanie, a Ty, jeżeli masz wolny termin, odpowiadasz. Dzięki tej usłudze, za pomocą wygodnych formularzy, możesz sam zachęcić turystów do swojej oferty!
Przejdź do działu

Usługa Wolne pokoje

Tutaj Ty dodajesz ogłoszenie o wolnych terminach w Twoim obiekcie, a turysta może skorzystać z Twojej oferty.
Przejdź do działu

Kalendarz dostępności terminów noclegowych

czyli:

Skrzynka pocztowa z gotowymi szablonami odpowiedzi

Możliwość włączenia rezerwacji online

Dostępność wolnych terminów widoczna dla turystów

Możliwość korzystania z synchronizacji iCal

Przedpłaty online od turystów

Gdy turysta będzie zainteresowany noclegiem w Twoim obiekcie, możesz pobrać od niego przedpłatę online za pobyt. W momencie dokonania wpłaty, zajęty termin jest automatycznie blokowany na Twoim kalendarzu. Usługa ta, jest dla Ciebie całkowicie darmowa niezależnie od liczby rezerwacji i ich wartości (0% prowizji)!

Opiekę przedstawiciela handlowego

Każdy obiekt posiada przedstawiciela handlowego w swoim regionie, który pomaga zarówno przy wprowadzaniu oferty do serwisu, ale także wyjaśnia korzystanie z konkretnych usług.

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc!

Zaraz po rejestracji w naszym serwisie pomożemy Ci stworzyć Twoją ofertę, tak aby była ona ciekawa i atrakcyjna dla turysty.

Customer Service

Opening hours
Monday-Friday: 8:00-18:00
bok@nocowanie.pl tel.: (81) 441 83 36 mobile phone number: 509 336 667 ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin
See available options Register

Customers' reviews

  • Portal godny polecenia zarówno od strony merytorycznej (bogata i estetycznie podana informacja), jak i od strony współpracy na płaszczyźnie biznesowej. Portal cechuje się fachowym podejściem do właściwych sobie zagadnień. Na dobrą ocenę zasługuje też kompetencja i życzliwa współpraca z przedstawicielem Portalu. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne - firma godna polecenia.
  • Bardzo dobra solidna firma z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jeśli ktoś naprawdę chce wypromować swój obiekt w internecie, to polecamy tę firmę. Mają dobrą nazwę i dlatego jest bardziej wybierana niż inne portale które są nawet na pierwszym miejscu. Jeśli ktoś się jeszcze "waha" to podpowiadamy ten portal jest naprawdę skuteczny w promowaniu obiektu i warto w niego zainwestować.
  • Jestem klientem portalu od kilku lat. Wynajmuję pokoje z widokiem na Solinę w Polańczyku i muszę powiedzieć, że jest to najbardziej popularny portal turystyczny i najbardziej rzetelny. Obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrawiam i życzę rozwoju. Noclegi Biały Bór.

Customer Service

Helpline:

801 000 781

Monday - Friday, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Check our offer!