BIWAKI, ZIELONE SZKOŁY

 

Szanowni Państwo.
Proponujemy Państwu w miesiącu kwietniu, maju i czerwcu oraz we wrześniu i październiku pobyty dzieci i młodzieży szkolnej na biwakach, połączone z wycieczkami.
Ośrodek nasz położony jest nad pięknym Jeziorem Okonińskim (z własną plażą i kąpieliskiem), w sosnowym lesie na 10 ha ogrodzonego terenu, w pięknym zakątku Borów Tucholskich.

Nasze propozycje do zwiedzania: Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi, Rezerwat Cisów Staropolskich w Wierzchlasie, Ogród Dendrologiczny „Nad Stążką” w Gołąbku, ścieżka przyrodniczo-leśna „Jelenia Wyspa” w Gołąbku, sala edukacyjna w Nadleśnictwie Woziwoda, akwedukt wodny w Fojutowie, Muzeum „Kamienne Kręgi” w Odrach, rezerwat „Cisy nad Czerską Strugą”, zapora wodna – początek Wielkiego Kanału Brdy w Mylofie, Zakład Hodowli Pstrąga Tęczowego w Mylofie, Muzeum Kultury Indiańskiej w Wymysłowie, Grota i kościół katolicki w Śliwicach, hodowla pstrąga tęczowego w Wojtalu, a także Kalwaria Wielewska, Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, Szymbark (dom Sybiraka, dom "na głowie", najdłuższa deska świata i wiele innych atrakcji), Skansen budownictwa kaszubskiego i kociewskiego we Wdzydzach Kiszewskich oraz wiele innych ciekawych miejsc.

Możemy podjąć się na Państwa życzenie organizacji wycieczki po najciekawszych zakątkach Borów Tucholskich i nie tylko (trasa i koszt do uzgodnienia przy rezerwacji biwaku)!

Koszt pobytu, w przypadku przyjazdu na dwie lub więcej dób, wynosi:
  - szkoły podstawowe - 52zł (20zł nocleg, 32zł wyżywienie w tym: 16zł obiad i po 8zł śniadanie i kolacja), przy pobytach na jedną dobę nocleg – 24zł
 - gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne - 55 zł (20zł nocleg, 35zł wyżywienie w tym: 17zł obiad i po 9zł śniadanie i kolacja), przy pobytach na jedną dobę nocleg – 24zł
Jeden opiekun na 15 uczestników przebywa nieodpłatnie. Wszyscy opiekunowie otrzymują pościel, natomiast dzieci przyjeżdżają z własnymi śpiworami lub wierzchnią pościelą. Istnieje możliwość otrzymania pościeli na miejscu za dodatkową opłatą..

Cena obejmuje:

  • zakwaterowanie (pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami w budynku piętrowym oraz 12 i 14 osobowe domki murowane z pokojami 2 i 4 osobowymi z łazienkami),
  • wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • korzystanie z dostępnych świetlic (do uzgodnienia),
  • organizację dyskoteki,
  • korzystanie z infrastruktury ośrodka: stoły do ping-ponga, boisko do koszykówki, siatkówki, siatkówki plażowej, asfaltowy kort tenisowy, mini boisko do piłki nożnej, miejsce (krąg) na ognisko.

Zapraszamy również na nasze pole namiotowe. Koszt pobytu: 10zł od osoby (namioty własne uczestników). Jeden opiekun na 15 uczestników przebywa nieodpłatnie. W cenie pobytu dostęp do pełnego węzła sanitarnego i energii elektrycznej. Istnieje możliwość wykupienia pełnego wyżywienia lub tylko obiadów.

Dodatkowo płatne (ceny brutto):

1. organizacja ogniska - 8 zł od osoby,
2. ceglany kort tenisowy – 15 zł za godzinę,
Rakiety można wypożyczyć na miejscu - 5 zł za godzinę/szt.
3. rowery – 3 zł za godzinę,
4. pościel - 8 zł,
5. bilard - 10 zł za godzinę (dostępny w godzinach otwarcia kawiarni),
6. organizacja wycieczki po Borach Tucholskich (koszt i trasa ustalana indywidualnie),
7. Zajęcia dla grup - minimum 20 osób:
    - jazda konna (5 min. oprowadzanka po padoku) - 6 zł/os.
    - organizacja podchodów (do 3 godz. lekcyjnych) - 7 zł/os.
    - organizacja podchodów zakończonych ogniskiem z pieczeniem kiełbasek - 13 zł/os.
    - zajęcia sportowe (do 3 godz. lekcyjnych) - 7 zł/os.
    - zajęcia przyrodniczo-edukacyjne o Borach Tucholskich (do 3 godz. lekcyjnych) - 7 zł/os.

 

 

 

Nasz Adres:

Ośrodek Wczasowy "Bory Tucholskie"
Okoniny Nadjeziorne,
89-530 Śliwice,
pow. Tuchola
woj. kujawsko-pomorskie
tel./fax.: 0523340078, 0609778609
e-mail: [Ask about accommodation]
www.owborytucholskie.pl

www.facebook.com/osrodekwczasowyborytucholskie  

Zadzwoń do nas !

 

Ask about accommodation